• Udogodnienia dla seniorów

Idealne miejsce na aktywny wypoczynek z nowoczesnymi udogodnieniami

Apartas Care traktuje potrzeby i pragnienia mieszkańców z zaangażowaniem, zapewniając warunki do życia, które zaspokoją ich indywidualne potrzeby. Mieszkańcy mogą korzystać z inteligentnych rozwiązań w swoich apartamentach oraz z dedykowanych usług wsparcia, aby odpocząć od codziennych obowiązków i poprawić swoje samopoczucie.

Zadbaj o swoje zdrowie z Apartas Care

Seniorzy mieszkający w Apartas Care mają dostęp do profesjonalnej opieki medycznej, w tym rehabilitacyjnej w partnerskich ośrodkach medycznych lub przez organizację dojazdu do wybranego specjalisty, co pozwala im na zachowanie pełnego zdrowia na długi czas.

Kultura, relaks i aktywność fizyczna

Apartas Care stawia na rozwój intelektualny i artystyczny swoich mieszkańców, dlatego wspiera ich w uczestniczeniu w miejscowych imprezach kulturalnych i edukacyjnych. Bezobsługowa kawiarnia z dużym tarasem oraz zewnętrzna siłownia to dodatkowe udogodnienia, które umożliwiają relaks i utrzymanie kondycji fizycznej.

Ciesz się inteligentnymi rozwiązaniami, które zwiększą codzienne bezpieczeństwo mieszkańców.

Rozwiązania inteligentnego domu zastosowane w Apartas Care poprawiają jakość życia seniorów i zapewniają poczucie bezpieczeństwa Sprawdź, jakie korzyści daje życie w inteligentnych mieszkaniach.

Detektor upadku

Czujniki ruchu wraz z czujnikami drzwiowymi wykrywają nietypowe aktywności ruchowe i wykonują połączenie alarmowe do wskazanej osoby w razie wykrycia upadku.

Przycisk alarmowy

Wielu seniorów prowadzi samotne życie. W nagłych przypadkach ważne jest, aby mogli jak najszybciej skontaktować się z bliską osobą, opiekunem lub służbami ratunkowymi. Przycisk alarmowy może zostać umieszczony w dowolnym wybranym miejscu. Dodatkowo istnieje także mobilna wersja na bransoletkę.

Dostęp dla służb ratunkowych

W przypadku wystąpienia alarmu służby ratownicze często nie są w stanie szybko zidentyfikować właściwego budynku i uzyskać do niego dostępu. W nagłych przypadkach system wspomaga szybkie i sprawne dotarcie do odpowiedniego mieszkania, migając światłami i automatycznie otwierając drzwi po naciśnięciu przycisku awaryjnego.

Zdalne otwieranie

Senior, członek rodziny lub opiekun może otworzyć drzwi od mieszkania za pomocą aplikacji mobilnej. Jest to ważne w razie przypadkowego zatrzaśnięcia drzwi. Dodatkowo możliwe jest przydzielenie kodu dostępu zaufanej osobie.

Wykrywanie zmian w rutynach

Automatyzacja pomaga opiekunom lub bliskim rozpoznać zmiany w zachowaniu osób starszych, takie jak częstsze odwiedzanie toalety w nocy, wyższe tętno czy dłuższy sen. Zebrane informacje można przesłać lekarzowi, pielęgniarce lub członkowi rodziny.

Przypomnienie o zażyciu lekarstw

Funkcja pozwala na przypomnienie seniorowi o zażyciu lekarstw o określonej godzinie, włączając alert przypominający.

Kompleksowa pomoc przy zmianie miejsca zamieszkania dla seniorów

Jesteśmy doświadczonymi ekspertami zajmującymi się sprzedażą i obsługą nieruchomości inwestycyjnych. Dla ułatwienia zmiany miejsca zamieszkania seniorom wprowadziliśmy usługi premium, obejmujące kompleksową pomoc przy przeprowadzce oraz sprzedaży lub wynajmie aktualnej nieruchomości. W skład usług wchodzi również wymiana mieszkania na lokal w Apartas Care, a także wykończenie i urządzenie nowego apartamentu.