• O nas

Kim jesteśmy?

Apartas Care to nazwa apartamentów stworzonych specjalnie z myślą o seniorach, z odpowiednio dostosowanym standardem, wspierającym ich niezależność. Dzięki 20-letniemu doświadczeniu w branży poznaliśmy gusta i pragnienia nawet najbardziej wymagających klientów, co pozwala nam dotrzeć do ich najgłębszych oczekiwań.

Nasz zespół składa się z ludzi, którzy większość swojego życia poświęcili budowaniu domów i mieszkań dla najróżniejszych grup społecznych. Dzięki naszemu zaangażowaniu w tworzenie projektów dostosowanych do potrzeb mieszkańców tworzymy miejsca, które sprzyjają dobremu samopoczuciu i zwiększają komfort życia.

Nasza misja

W naszych domach i mieszkaniach nasi klienci odnaleźli swoje wymarzone miejsce na Ziemi. Dodatkowo lokale, które oferujemy, są doskonałą inwestycją w celu wynajmowania ich kolejnym osobom. Niezależnie od tego, czy szukasz miejsca do zamieszkania czy sposobu na zabezpieczenie finansowe, jesteśmy po to, aby Ci pomóc. Nasza doświadczona załoga składająca się z ekspertów w dziedzinie budownictwa, zarządzania projektami i finansów, dokłada wszelkich starań, aby każdy dostał to, czego pragnie.

Nasze liczby


0

lat doświadczenia

0

członków załogi

0

realizowanych inwestycji

0

zadowolonych klientów